118. Floor auction  -  30.01.2016 09:00
coins and bank notes

Medaillen | Ungarn

Lot 8
1 Dukaten St. Georg o. J. ( um 1800), 4,1g, Punze JH
ss+; Medaillen; UNGARN; ;
Condition:  ss+
Result My Bid     Estim. Price